MÖBLER / Bord / Skrivbord 6241173
nr 624 1173
Skrivbord
20-tal, mahogny, längd: 101, djup: 57, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 februari 2010
kl 18:50:20
300 kr
1.200 kr
1.800 kr